O nákupu

Způsoby platby

V levém horním rohu si můžete zvolit měnu (Kč nebo Euro), ve které si přejete objednávku zaplatit.

On-line platby, platby kartou - ThePay

On-line platby rychle, bezpečně a jednoduše. Mnoho platebních metod, od rychlého on-line převodu (Raiffeissen, Komerční banka, mBank, Fio Banka, GeMoney, Česká spořitelna, ČSOB) až po přímou platbu kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club). On-line platba je okamžitě evidována na účtu příjemce (našem e-shopu).

Jak online platba probíhá?

On-line převod: vyberete banku, ve které máte účet. Následně Vás systém přesměruje přímo na stránku Vašeho internetového bankovnictví, kde se přihlásíte tak, jak jste zvyklí. Platební příkaz je již předvyplněný a jen ho potvrdíte. 
Platba kartou: stačí dát pokyn k platbě kartou (MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron a Dinners Club dle typu platební karty), zadat do formuláře údaje z platební karty a po potvrzení platby se peníze ihned odečtou z Vašeho účtu. Více o ThePay zde: www.thepay.cz

Bankovní převod

Při volbě platby bankovním převodem obdržíte na svůj e-mail rekapitulaci objednávky spolu s číslem účtu, na který zašlete platbu. Platbu proveďte ve prospěch účtu:
Česká republika:     232594805/0300 (ČSOB)
                                2601488629/2010 (Fio banka)
Slovensko: CZ3320100000002301512287 (Fio banka)

Jako variabilní symbol použijte číslo objednávky, který bude vaši platbu identifikovat. Objednané zboží expedujeme až v okamžiku připsání částky na náš účet.

Školám a obchodním partnerům zboží expedujeme ihned (zásilka bude odeslána nejpozději následující den po převzetí objednávky), platíte až po převzetí zboží.

Platba na dobírku

Při platbě na dobírku účtujeme poplatek 65,- Kč vč. DPH. Zboží zaplatíte kurýrovi při převzetí zásilky.

Doprava

DPD 

balík do 5 kg  110,- Kč

balík 5 kg - 30 kg  140,- Kč.

Pro velkoobchodní odběratele - manipulační poplatek - 140,- Kč za balík.

Zásilkovna

balík do 5 kg  66,- Kč

 

Zboží si také můžete po předchozí domluvě vyzvednout na adrese naší provozovny:
Kobzinové 3119, Havlíčkův Brod

 

Dodávka na Slovensko:

DPD CZ

balík do 5 kg  200,- Kč 

balík 5 kg -  30 kg  280,- Kč

Zásilkovna

balík do 5 kg  90,- Kč

 

Fakturu Vám vystavíme v cizí měně (euro). Cena jednotlivých  produktů se odvíjí od denního kurzu Eura České národní banky (podle kterého jsme povinni účtovat). Kurz eura naleznete zde. Platbu provedete na slovenský účet ČSOB (odpadají poplatky za mezinárodní transakci), nebo přes platební bránu ThePay platební kartou.

Stahování produktů

Produkty označené jako "ke stažení" si můžete po jejich zaplacení stáhnout v sekci Můj účet/Stáhnutelné produkty. Pokud jste si objednali Pavučinku Sluchové vnímání, e-mailem obdržíte uživatelské jméno a licenční klíč (následující pracovní den).

Veškeré produkty jsou chráněny autorským právem a jejich kopírování a další šíření jsou trestné dle zákona.