Nádory parafaryngu

Ivo Stárek a kolektiv pevná vazba, 150 stran formátu A5, barevná, Rok vydání: 2006
Výrobce: Tobiáš
ISBN: 80-7311-086-5
300,00 Kč s DPH

Monografie je druhým publikačním počinem nově vzniklé edice „Medicína hlavy a krku“. Její obsahovou náplní jsou vzácně se vyskytující nádorová onemocnění parafaryngeálního prostoru. Cílem knihy je seznámit především zainteresované odborníky z řad radiologů a chirurgů, zabývajících se chirurgií hlavy a krku, se současnými možnostmi diagnostiky a léčby těchto tumorů. Pro posledně uvedenou skupinu by měla sloužit i jako operační manuál. Důležité informace zde však naleznou i ambulantní otolaryngologové, stomatologové a histopatologové, jež jsou s těmito onemocněními též konfrontováni. Publikace je členěna do následujících částí:

1. Klinická anatomie parafaryngeálního prostoru.

2. Symptomatologie tumorů parafaryngeálního prostoru.

3. Klinická patologie nádorů parafaryngeálního prostoru.

4. Zobrazovací metody u nádorů parafaryngeálního prostoru.

5. Chirurgická léčba parafaryngeálních nádorů.

6. Komplikace chirurgické léčby nádorů parafaryngeálního prostoru.

Bohatá obrazová dokumentace obsahuje nejdůležitější a nejreprezentativnější CT a MRI nálezy, jakož i kresby a schémata, sloužící k lepšímu pochopení anatomického uspořádání parafaryngeálního prostoru a jednotlivých přístupových cest k jeho tumorům.

V závěru je uveden seznam nejdůležitějších literárních odkazů pro ty, kdož chtějí získat v uvedené problematice detailní informace.

 

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Karcinomy dutiny ústní a hltanu

Pavel Smilek, Jan Plzák, Jan Klozar a kol. pevná vazba, 378 stran formátu A5 Rok vydání: 2015
500,00 Kč s DPH

Připravujeme se do školy

PhDr. Zdena Michalová, Ph.D. sešit formátu A4, 76 stran Rok vydání: 2012 Do školy s Tobiášem nyní vydáno pod novým názvem.
120,00 Kč s DPH

Krční metastázy

Petr Čelakovský, Jan Plzák, Jan Betka a kolektiv, pevná vazba,328 formátu A5, rok vydání: 2012, KUTVIRTOVA CENA České společnosti otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku ČLS JEP za rok 2012
450,00 Kč s DPH

Mimojícnové projevy refluxní choroby

Karol Zeleník, Petr Čáp, Jan Chlumský, Petr Vítek a kol. pevná vazba 328 stran formátu A5 Rok vydání: 2013 KUTVIRTOVA CENA České společnosti otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku ČLS JEP za rok 2013
500,00 Kč s DPH