Krční metastázy - výprodej

Petr Čelakovský, Jan Plzák, Jan Betka a kolektiv, pevná vazba,328 formátu A5, rok vydání: 2012, KUTVIRTOVA CENA České společnosti otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku ČLS JEP za rok 2012
Dostupnost: není skladem
506,00 Kč s DPH
404,80 Kč s DPH

Schopnost metastazovat do regionálních lymfatických uzlin patří mezi základní vlastnosti epiteliálních nádorů v oblasti hlavy a krku. Absence, či naopak přítomnost krčních metastáz velkou měrou ovlivňuje prognózu onemocnění. U kurativně léčených nádorů představují krční metastázy dokonce vůbec nejvýznamnější prognostický faktor. Včasná diagnostika a správně indikovaná chirurgická i onkologická léčba má proto pro další život pacientů zásadní význam.

Cílem kolektivu autorů bylo komplexní zpracování problematiky a vytvoření monografie mezioborového charakteru, na jejímž vzniku spolupracovali odborníci všech oborů účastnících se diagnostiky a léčby zhoubných nádorů hlavy a krku.

Doufáme, že kniha bude sloužit k prohloubení znalostí mladších lékařů i ke sjednocení některých doposud sporných diagnosticko-terapeutických postupů. Za největší přínos bychom však považovali, kdyby informace obsažené v monografii alespoň částečným způsobem zlepšily kvalitu a prodloužily délku života našich nemocných.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Endoskopická chirurgie spodiny lební - výprodej

Radim Lipina, Petr Matoušek a kol. pevná vazba, 360 stran formátu A5 Rok vydání: 2014, KUTVIRTOVA CENA České společnosti otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku ČLS JEP za rok 2014
500,00 Kč s DPH 350,00 Kč s DPH